одна зі сторін прямокутника на 3 см менша за другу. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його площа

дорівнює 54см^2

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.

Ответ:

S = 54см^2 = a * b

a = x

b = a + 3 = x + 3

54 = x * ( x + 3 )

54 = x^2  + 3x

x^2 + 3x - 54 = 0

a = 1

b = 3

c = -54

D = b^2 - 4 * a * c

D = 225

x1 = ( -b + sqrt( D ) ) / ( 2 * a )

x2 = ( -b - sqrt( D ) ) / ( 2 * a )

6 и -9 , але корінь -9 нам не підходить , так як відрізок не може бути негативною довжини.

x = a = 6 см

x + 3 = b = a + 3 = 6 + 3 = 9 см

Відповідь: a = 6 см , b = 9 см