Знайдіть значення змінної, для якого буде правильною рівність 45 · 43 = 45 + х


Ответы на вопрос

Отвечает Федотушкина Дарья.

Ответ:

x=1890

Объяснение:

1935=45=x

-x=45-1935

-x=-1890

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

45*43=45+х

1935=45+х

х=1935-45

х=1890

45*43=45+1890

1935=1935

Объяснение: