Чому = значення виразу корінь (8- корінь з 7)² + корінь (2- корвнь 7)²


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Андрей.

Ответ:

Объяснение:

√(8-√7)²+√(2-√7)²= I8-√7I+I2-√7I= 8-√7-2+√7= 6