Перший член арифметичної прогресії 7, а різниця дорівнює -3. Сума перших дев'яти членів

арифметичної прогресії становить... а) -45; б) 171; в) 153; г) 45.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

a_1=7\ \ ,\ \ d=-3\ \ ,\\\\\\S_9=\dfrac{a_1+a_9}{2}\cdot 9=\dfrac{a_1+(a_1+8d)}{2}\cdot 9=\dfrac{2a_1+8d}{2}\cdot 9=\dfrac{14-24}{2}\cdot 9=-45\\\\\\Otvet:\ \ a)\ .

Отвечает Зиянгирова Эльвина.

Ответ: S=0,5*9*(2*7-3*8)=4,5*(-10)=-45.

Объяснение: