Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 12; 3; 3/4;...​


Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Виктория.

Ответ:

Cума нескінченної геометричної прогресії 16

Объяснение:

b_{1} = 12

q = \frac{b_{2}}{b_{1}} = \frac{3}{12} = \frac{1}{4} = 0,25

За формулою суми нескінченої геометричної прогресії:

S = \frac{b_{1}}{1 - q} = \frac{12}{1- 0,25} = \frac{12}{0,75} = 16