243. Miри кутів п'ятикутника утворюють арифме- тичну прогреcію. Доведіть, що одинз цих кутів мае

108°. Складіть подібні задачі для трикутника і семи- кутника. починаючи​

Ответы на вопрос

Отвечает Тибейкина Полина.

Ответ:

Объяснение:

сумма углов пятиугольника 180(n-2)=180×3=540°

сумма пяти членов арифметической прогрессии S₅=(2a₁+4d)/2×5, т.е.

(2a₁+4d)/2×5=540⇒a₁+2d=108

третий угол=108°

для трикутника : Miри кутів трикутника утворюють арифметичну прогреcію. Доведіть, що один з цих кутів мае 60°.

для семикутника: Miри кутів семикутника утворюють арифметичну прогреcію. Доведіть, що один з цих кутів мае 128,571429°.