Використовуючи правила множення та ділення степенів, спрости вираз: c4⋅c3:c6 c8⋅c8:c16.


Ответы на вопрос

Отвечает Винидченко Ярослав.

Ответ:

с;

1.

Объяснение:

1) c^4⋅c^3:c^6 = с^(4+3-6) = с¹ = с.

2) c^8⋅c^8:c^16 = с^(8+8-16) = с^0 = 1.