1 кг бананів коштує 35 грн. 1 кг апельсинів коштує 140% від ціни 1 кг бананів , 1 кг лимонів

становить 125% від ціни за 1 кг апельсинів. Скільки коштує 1,5кг лимонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Даша.

Ответ:

Объяснение:

35*140%:100%=49 грн   1кг апельсини

49*125%: 100%= 61,25 грн    1 кг лимонів

1,5*61,25= 91,87 грн коштує 1,5 кг лимонів