Різния двох чисел дорівнює 5 а сума 9.Знайди ці числа.Розвязувати системою лінійних рівнянь


Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Антон.

Объяснение:

x-y=5

x+y=9

x-y+x+y=5+9

2x=14

x=7

y=9-7=2