Спростіть вираз -4(6-2а)-2(а-8) і знайдіть його значення якщо а=0,1


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

-4(6-2а)-2(а-8)

-24+8а-2а+16

8+6а, а=0,1

8+6*0,1= 8+0,6= 8,6

Ответ: 8,6.