Обчисліть довжину кола діаметром якого дорівнює 100 см'​


Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Анна.

Ответ:

С - 2πR

C = 2*3.14*50см= 314 см

Отвечает Волк Ирина.

Объяснение:

C = 2×П×R = П×D

D = 100 см ; П = 3,14

C = 3,14 × 100 = 314

Ответ : 314 см