X+861=567+809 и 2+2!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрная Маша.

Ответ:

x + 861 = 567 + 809 + 2 + 2 \\ x + 861 = 1380 \\ x = 1380 - 861 \\ x = 519

Осы дұрыс болу керек