Із 40 учасників шахового турніру 9 осіб мають звання гройсмайстер.Який відсоток учасників турніру

становлять гройсмайстери

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Катя.

Ответ:

22,5%

Объяснение:

40 участников=100%

9 гроссмейстеров=х%

Составим пропорцию:

 \frac{40}{100}  =   \frac{9}{x}

перемножим числитель и знаменатель соседних дробей между собой крест накрест и получим:

40х=9×100

40х=900

х=900÷40=22,5

9 гроссмейстеров=22,5%