У ліцеї в 11 класі вивчають 16 предметів. Денний розклад містить 7 уроків. Скількома способами

можна скласти денний розклад?​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Ярослав.

Объяснение:

C_{16}^7=\frac{16!}{(16-7)!*7!} =\frac{9!*10*11*12*13*14*15*16}{9!*1*2*3*4*5*6*7} =\frac{5*11*24*13*7*6*5*16}{24*5*6*7}=\\=11*13*5*16=11440.

Ответ: 11440 способов.