Якщо x=-4,тоді значення виразу 6x+10 є число: А)14 Б)-24 В)34 Г)-14​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Кристина.

Ответ:

Г) - 14

Объяснение:

Якщо х =-4, то 6х+10= 6×(-4)+10=

6х(-4)=-(6×4)=-24

-24+10=-(24-10)=-14