2) На приготування одного тістечка «картопля» витрачаєть- ся 10 г цукрової пудри, а сирного торта

- 200 г цукровоїпудри. Маргарита приготувала n тістечок «картопля» таодин сирний торт, витративши на всі солодощі не більшеза 0,5 кг цукрової пудри. Знайдіть усі можливі значення n.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Вероника.

1)200:10=15(к) на одне тістечко

2)200-15=95(к)цукрової пудри

Відповідь:95 цукрової пудри