І8. Спростіть вираз(х+3)(3-х) - x(2+x) + 2x?Знайдіть його значенняпри х= -10.​


Ответы на вопрос

Отвечает Батаргина Даша.

Ответ:

-191

Объяснение:

(х+3)(3-х) - x(2+x) + 2x=3x-x^{2}+9-3x-2x-x^{2}+2x=-2x^{2}+9, якщо х= -10, то -2(-10)^{2}+9=-200+9=-191