Знайдіть значення у=к/х якщо функція проходить через B (5;3/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Артём.

Ответ:

Объяснение:

3,5=к/5

3,5*5=к

17,5=к

У=17,5/Х