Знайдіть значення многочлена x^3+5xy якщо x=2, y=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Конюхова Татьяна.

Відповідь:

-12

Пояснення:

х³+5ху=х(х²+5у)

при х=2, у=-2)

2(2²+5*(-2))=2(4-10)=2*(-6)= -12