Спростить вираз і знайти його значення 0,6×+0,4(×-20 ) якщо ×=2,4 рішення


Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Виолетта.

Ответ:

Объяснение:

0.6x + 0.4(x-20) = 0.6x + 0.4x - 8 = x-8 = 2.4-8 = -5.6