Розкладіть на множники ліву частину рівняння та розв'яжіть рівняння 1) 4t3 + t2 = 0; 2) 2а2 – 5а

= 0; 3) (х – 7) + х(х – 7) = 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Михаил.

Ответ:

Объяснение:

1) 4t³ + t² = 0

t²(4t+1) = 0

t² = 0 ⇒ t = 0

4t+1 = 0 ⇒ t = -1/4

2) 2а² – 5а = 0

a(2a-5) = 0

a = 0

2a-5 = 0

2a = 5 ⇒ a = 2.5

3) (х – 7) + х(х – 7) = 0

    (х – 7)(1 + х) = 0

x -7 = 0 ⇒  x = 7

x+1 = 0   ⇒ x = -1