якщо відношення двох чисел дорівнює 2:3, то чому дорівнює відношення суми кубів цих чисел до куба

їх суми?

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Ответ:Первое число = 2х = 2 * 41 = 82

Второе число = 3х = 3 * 41 = 123

Ответ : 82, 123

2x = 3y

2x+3y = 205

Объяснение: