Хауыздан суды ағызу үшін екі сусорғыш орналастырылған. Бірінші сусорғ ағызу үшін I минут, ал

екінші сусорғышқа біріншіге қарағанда 9 минут аЕкеуі бірігіп хауыздағы суды 35 минутта ағызады. Екінші сусорғыштың х.ағызуға жұмсайтын уақытын тап.Ескерту: есеп шарты бойынша теңдеу құр.1+Tт​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Дима.

Ответ:

1+х=35

х=35-1

х=34

1+34=35

это правильно!