50 балов. Заробітня платня токаря становила 3000 грн.. Спочатку її було збільшено на 20%, через рік

- ще на 10%. На скільки відсотків збільшилася заробітня платня токаря порівняно з початковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Екатерина.

Ответ:

32%

Объяснение:

3000+0,2*3000=3600 (грн.) через рік

3600+0,1*3600=3960 (грн.) через два роки

3000 грн ----- 100%

3960 грн ----- х%

х=3960*100:3000=132

Зарплата збільшилась на 132-100=32%

Отвечает Айкенов Айдос.

Ответ:

32%

Объяснение:

3000×120÷100=3600грн

3600×110÷100=3960грн

3960÷3000=1.32