Визнач два сусідніх цілих числа, між якими знаходиться значення квадратного кореня √28​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Артём.

Ответ:

 \sqrt{25}   \:  \:  \: \sqrt{28}  \:  \:  \:  \:  \:  \sqrt{36}  \\ 5  \:  \:  \:  \:  \: \sqrt{28}  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \:  \: 6

Відповідь: 5 і 6