Спростіть вираз 12ab-(2a+3b)²​


Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Вика.

12ab - (2a + 3b)²

Скористаємося формулою скороченого множення

(a + b) = a² + 2ab + b², тоді:

12ab - (2a + 3b)² = 12ab - (4a² - 12ab + 9b²) = 12ab - 4a² + 12ab - 9b² = -4a² -9b²