Обчисліть значення виразу (3a-b)(9a2+3ab+b2) якщо a=1/3 b=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Соня.

Ответ:

2

Объяснение:

(3a-b)(9a²+3ab+b²) = 27a³ - b³ = 27/3³ + 1 = 2