Сума двох чисел дорівнює 14, а сума їх квадратів дорівнює 100. Знайдіть ці числа. У відповідь

вписати два складених рівняння системи і знайдені числа

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Пусть числа равны х и у.           ⇒

\left \{ {{x+y=14} \atop {x^2+y^2=100}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{y=14-x} \atop {x^2+(14-x)^2=100}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=14-x} \atop {x^2+196-28x+x^2=100}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{y=14-x} \atop {2x^2-28x+96=0\ |:2}} \right. \\\left \{ {{y=14-x} \atop {x^2-14x+48=0}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{y=14-x} \atop {D=4\ \ \ \ \sqrt{D}=2 }} \right.\ \ \ \ \left \{ {{y_1=8\ \ y_2=6} \atop {x_1=6\ \ x_2=8}} \right.  .

Ответ: 6 и 8.