35 БАЛЛОВ!!! СРОЧНО!! Функція f(x)= 2x+5, Знайдіть значення функції для таких значень аргументу: 4;

-6,5; 0; -2,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

f(x) = 2x + 5

f(4) = 2 * 4 + 5 = 8 + 5 = 13

f(4) = 13

f(- 6,5) = 2 * (- 6,5) + 5 = - 13 + 5 = - 8

f(- 6,5) = - 8

f(0) = 2 * 0 + 5 = 0 + 5 = 5

f(0) = 5

f(- 2,5) = 2 * (- 2,5) + 5 = - 5 + 5 = 0

f(- 2,5) = 0

Отвечает Лобанова Маша.

Ответ: f(4)=8+5=13, f(-6,5)=5-13=-8, f(0)=5, f(-2,5)=-5+5=0.

Объяснение: