Пожалуйста помогите!!!! 50% площі поля засіяли пшеницею ,15% житом,решту площі вівсом ,яку площу

засіяли пшеницею і житом якщо вівсом засіяли 70 га​

Ответы на вопрос

Отвечает Усенов Аким.

Ответ:

200 га

Объяснение:

100-15-50 = 35% площі вівсом ;

35%=70 га

100% = х га

х=70*100/35=200 га