Спростіть вираз (3а²-b)(3a²+b)-9a⁴ i знайдіть його значення а=5,b=3 поможіть благаю​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Іван.

(3а²-b)(3a²+b)-9a⁴ = (3а²)² - b² - 9a⁴ = 9a⁴ - b² - 9a⁴ = -b²

при b=3,

-3² = -9.

Відповідь: -9.

P.S. Значення а=5 не потрібно, бо воно все одно скорочується