Морська вода містить 6%солі.Скільки кілограмів води треба взяти, щоб отримати 48кг солі ?


Ответы на вопрос

Отвечает Митюхин Артём.

Якщо морська вода містить 6% солі, то у 100 грамах її 6 грам. Зробимо пропорцію: 0,06 кг/1 кг =48 кг/х кг

х=48÷0,06=800 кг

Відповідь: 800 кг

Отвечает Майер Дима.

Ответ: 48*100/6=800 кг.

Объяснение: