Добуток трьох чисел дорівнюе 1000. Перші два множники збільшили на 10%, а третій зменшили на 20%.

Чому дорівнюе добуток трьох отриманих чисел? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янис Сергей.

abc = 1000 - произведение трёх чисел

1,1а · 1,1b · 0,8c = (1,1 · 1,1 · 0,8)abc = 0,968abc

0,968 · 1000 = 968 - произведение получившихся чисел

Вiдповiдь: 968 - добуток трьох отриманих чисел.