Розкладить на множныкы выраз:х³-х²у-ху²+у³.Знайдить його значення пры х=16 у=6


Ответы на вопрос

Отвечает Мезрин Данил.

Ответ:

2200

Объяснение:

x³-x²y-xy²+y³=x²(x-y)-y²(x-y)=(x-y)(x-y)(x+y)=(16-6)(16-6)(16+6)=10·10·22=2200