. Монету підкидають 6 разів. Яка ймовірність того, що герб випаде: 1) рівно три рази; 2) не більше

трьох разів; 3) більше трьох разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудакова Арина.

Відповідь:

Пояснення:

Ймовірність успіху, випаданнягерба, =1/2

За схемою Бернулі

1) Р(х=3)=С(6,3)×(1/2)^3×(1/2)^3=0.3125

2) Р(х=<3)= С(6,0)×(1/2)^6+С(6,1)×(1/2)^6+ С(6,2)×(1/2)^6+С(6,3)×(1/2)^6=0.65625

3) Р(х>3)=1-Р(х=<3)=0.34375