Функція задана формулою у=3х-8 визначити значення функції якщо значення аргументу дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

Объяснение:

у=3х-8=3*2-8=6-8=-2

у=-2