Відомо, що пара чисел (-8;у) є розвязком рівняння 2х - 3у = 4. знайдіть значення у


Ответы на вопрос

Отвечает Харалгина Даша.

(х = -8; у - ?)

2 · (-8) - 3у = 4

-16 - 3у = 4

3у = -16 - 4

3у = -20

у = -20 : 3 = -20/3

у = -6 целых 2/3

Ответ: у = (-6 2/3).

Проверка:

2х - 3 · (-20/3) = 4

2х + 20 = 4

2х = 4 - 20

2х = -16

х = -16 : 2

х = -8