Складіть квадратне рівняння корені якого на 2 більші за відповідні корені рівняння x в квадрате

плюс 3x минус 8 дорівнює 0

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

x^2-x-10=0

Объяснение:

x^2+3x-8=0\\D=b^2-4ac=3^2-4*1*(-8)=9+32=41\\x_{1,2}=\frac{-3+-\sqrt{41} }{2}

на 2 больше значит

x_{1,2}=\frac{-3+-\sqrt{41} }{2}+2= \frac{1+-\sqrt{41} }{2}

a=1

b=-1

-4c+1=41

-4c=40

c=-10

x^2-x-10=0