У геометричній прогресії b4 = 27, b7 = 729. Тому b1 = _ , q = _ , S7 = __ (Записати відповідь без

пропусків через кому. Наприклад: 5,-2,-226) *​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Никита.

Объяснение:

b_4=27\ \ \ \ b_7=729\ \ \ \ b_1?\ \ \ \ q=?\ \ \ \ S_7=?\\\left \{ {{b_4=27} \atop {b_7=729}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{b_1*q^3=27} \atop {b_1*q^6=729}} \right. .

Разделим второе уравнение на первое:

q^3=27\\q^3=3^3\\q=3.\\b_1*3^3=27\\27*b_1=27\ |:27\\b_1=1.\\S_7=1*\frac{3^7-1}{3-1} =\frac{2187-1}{2}=\frac{2186}{2}=1093.

Ответ: 1,3,1093.