Сторони трикутника дорівнює 26см, 28,30см.Знайти висоту трикутника проведену до меншої сторони!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Платоч Вова.

Знайдемо площу трикутника за формулою Герона

р=(26+28+30):2=42

S=√(42*12*14*16)=√112896=336 cм²

S=1/2 * a * h

336 = 1/2 * 26 * h

h=336:13=25 11/13 см

Відповідь: 25  11/13 см.