Чи проходить графік рівняння 3х+y=1 через точку N(4; -13)​


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Денис.

Відповідь:

Ні

Пояснення:

рівняння 3х+y=1 можна перетворити на y=1-3x, підставляємо x точки,отримуємо y=1-3*4=1-12= (-11)

Знайдений y (-11) не співпадає з y точки (-13) отже відповідь НІ