Запишіть формулу для знаходження суми восьми перших членів геометричної прогресії 1; 2; 4; ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Вика.

Ответ:

S8=1(1-2^8)/1-2=1-256/-1=-255

Объяснение:

Лови