Функцію заданої формулою y=5-3x.Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює -1


Ответы на вопрос

Отвечает Файзуллаева Жанел.

Ответ:

y=7

Объяснение:

Значение аргумента (аргумент это х)= =-1

y=5-3x

Отсюда

y=5-2*(-1)

y=5+2

y=7

Надеюсь понятно )))))))))))