Знайдіть область визначення функції : у=√х2-х-12


Ответы на вопрос

Отвечает Губко Максим.

Ответ:

x ∈ (-∞; -4] ∪ [3; +∞)

Объяснение:

так: y = \sqrt{x^{2} -x-12}  ?

ОВФ: x² -x - 12 ≥0

x² -x - 12 = 0

D = 49

x₁ = (-1-7)/2 = -4

x₂ = (-1+7)/2 = 3

_+__.__-___._+__

      -4          3

x ∈ (-∞; -4] ∪ [3; +∞)