Відомо що наведене рівняння має єдиний корінь.Знайдіть цей корінь і укажіть значення а 3х²-6х+а=0

СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимищ Саша.

Ответ:

уравнение имеет 1 корень когда дискриминант =0

D=\sqrt{6}²-4*3*a=0 (6²-4*3*a - все выражение под корнем)

36-12a=0

12a=36

a=3

3x²-6x+3=0

3(x²-2x+1)=0

3(x-1)²=0

x-1=0

x=1

Объяснение: