Допоможіть розв'язати систему рівняння Х=10 29х-у=11


Ответы на вопрос

Отвечает Цеханович Артём.

Ответ:

(10;279)

Объяснение:

{x=10

{29x-y=11

29*10-y=11

290-y=11

y=290-11

y=279

ответ: х=10 ; у=279.