У магазині купили 17 м’ячів, причому зелених – у два рази більше, ніж жовтих, а кількість

червоних м’ячів на 1 менша за потрійну кількість жовтих.Скільки м’ячів кожного кольору купили? ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Рябчикова Дарья.

Объяснение:

Допустимо что жовті м'ячі - х

Тоді зелені - 2х

А червоні - 3х - 1

Всього - 17

Розв'язок:

х + 2х + 3х - 1 = 17

6х - 1 = 17

6х = 17 + 1

6х = 18

х = 18:6

х = 3 - жовті

6 - зелені

8 - червоні