Визнач, чи належать точки А (3; 4), B(-2; 11) та C (-1; -8) графіку функції, задана формулою у=

3х – 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

А) Якщо х=3, у=4, то у=3х - 5 → 3 × 3 - 5 = 4; 4 = 4

В) Якщо х=-2, у=11, то у=3х - 5 → 3 × (-2) - 5 = 11; -11 ≠ 11

С) Якщо х=-1, у=-8, то у=3х - 5 → 3 × (-1) - 5 = -8; -8 = -8