Обчисліть значення похідної функції f у точці x0: 1) f(x)=x^-2 ; x0=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Ярослав.

f(x)=x^{-2}\\\\f'(x)=(x^{-2})'=-2x^{-3}=-\frac{2}{x^{3} }\\\\f'(-2)=-\frac{2}{(-2)^{3}}=-\frac{2}{-8}=\boxed{0,25}