Гандбольний поєдинок складається з двох таймів. Перший тайм закінчився з рахунком 9:14. Команда

гостей перемагала з різницею в 5 очок. У другому таймі команда господарів перемоглаі здобула удвічі більше очок, ніж команда суперника. Матч закінчився перемогою господарів водне очко. Який був фінальний рахунок поєдинку? А: 20:19Б: 21:20В: 22:211:23:22Д: 24:23|

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.

Відповідь: Б) 21 : 20.

                                           Пояснення:

Підсумок першого тайму:

Господарі 9  :  14 Гості.

Нехай у другому таймі гості здобули х очок, тоді господарі здобули 2х (бо у два рази більше).

Так як остаточна кількість очок у господарів більша на одиницю:

9 + 2х - (14 + х) = 1

9 + 2х - 14 - х = 1

2х - х = 1 + 14 - 9

х = 6 (оч.) — здобули гості в другому таймі.

14 + 6 = 20 (оч.) — остаточна кількість очок у гостей.

20 + 1 = 21 (оч.) — остаточна кількість очок у господарів.

Тож фінальний рахунок:

21 : 20 — правильною буде відповідь (Б).